Store Ortaklığı

Mobil uygulamanızı ücretsiz yayınlayalım!

Eğer bir mobil uygulama geliştirdiyseniz bunu sizin adınıza ücretsiz bir şekilde yayınlayabiliriz. Uygulamanızı paylaşabilmemiz için yayınlama kriterlerimize uymalıdır.

Uygulamanız belirli bir ihtiyaca ya da bir problemi çözmeye yönelik olarak geliştirilmiş olmalı. Bu aynı zamanda uygulamanızın faydalı olduğu yani gereksiz olmadığı anlamına geliyor.

Uygulamanız nefret ve ayrımcılığı körükleyici, alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıkları özendirici, cinsellik ya da kullanıcıları yanıltan/aldatan öğeler içermemeli.

Reklamlar çoğunlukla can sıkıcı olduğundan uygulamanızın reklam içermemesi gerekir. Gelir elde etmek için kullanabileceğiniz diğer seçeneklere göz atmak için tıklayınız.

Uygulamadan Gelir Elde Etme

Uygulama içi Satın Alma

Uygulamanızda uygulama içi satın alma seçeneğini kullanabilirsiniz. Ancak kullanıcıları yanıltmamalı ve uygulama içi satın alımlarda ödeyecekleri ücret karşılığında neye sahip olacaklarını açık bir şekilde belirtmelisiniz.

Ücretli Uygulama

Uygulamanızı ücretli olarak paylaşabilirsiniz. Uygulamanızın ne kadar bir ücret karşılığında satışa sunulacağı size bağlıdır. Yalnızca benzer uygulamaların değerlerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Uygulamanızı
Bize anlatın